Nejnovější články

Projekt: POVINNÉ ČTENÍ, (NE)POVINNÝ POSLECH

By 12:58 ,

Ahoj všichni,
taky stále něco nestíháte a někam chvátáte? Pokud ano, pak můžu doporučit audioknihy - ušetří vám spoustu času a můžete u nich relaxovat, uklízet nebo třeba běhat. A protože jsem krásu audioknih nedávno objevila a času (stejně jako každý) nemám nazbyt, navíc mě čeká maturita, tak jsem se rozhodla všechny tyhle věci spojit a vytvořit projekt.

O CO JDE...
Projekt s názvem POVINNÉ ČTENÍ, (NE)POVINNÝ POSLECH pořádám ve spolupráci s prodejcem audioknih Audioteka.cz. Projekt bude zaměřený na "klasickou" literaturu. Nikde není přesně napsáno, co všechno je nebo není klasická literatura, takže číst můžete dle vlastního uvážení. Kolik a jaké přesně tituly si vyberete do svého seznamu je zcela na vás. Projekt bude tady na blogu aktivně probíhat od 20.července do 20.srpna, ale vy se můžete zapojit kdykoli (klidně i když si vzpomenete za půl roku, jen mi dejte do komentářů odkaz).

  • Zapojit se může každý, bez rozdílu, zda maturoval, nematuroval nebo si prostě jen chce klasiku přečíst. 
  • „Povinné“ jsou jen tři články (pokud jich stejně jako já chceš více, protože budeš na každou knihu psát recenzi zvlášť, tak jedině dobře) - ÚVOD, SEZNAM ČETBY, RECENZE/HODNOCENÍ. V seznamu četby MUSÍ být aspoň jedna audiokniha!
  • Zapojit se můžeš kdykoli (klidně i za půl roku nebo za dva), jen mi pod článek dej odkaz na svůj blog, abych se zpětně mohla kouknout, co se (ne)líbilo tobě. 
  • Fajn budou třeba i fotky jak čtete nebo (audio)knih, které jste si ke čtení vybrali. Abychom je měli všechny po kupě, tak použijte hashtag #povinnectenipovinnyposlech 

CO SE PO TOBĚ CHCE...
  • Napsat a zveřejnit úvodní článek s bannerem projektu. (Seznam své čtenáře s tím, co máš v plánu - klidně zkopíruj jako citaci můj článek nebo jeho část).
  • Napsat článek se seznamem klasické četby, kterou chceš/musíš číst/poslouchat. Nevadí, že třeba nepřečteš všechny, ale je přece fajn mít přehled. Kolik a jaké přesně tituly si vyberete do svého seznamu je zcela na vás.
  • Sepsat názory/recenze/hodnocení na knihy, které si přečetl/a nebo odposlouchal/a v rámci projektu. (Můžeš je mít v jednom článku, nebo třeba každou zvlášť). 
  • Budu ráda, když budeš projekt sdílet a připojíš i hashtag #povinnectenipovinnyposlech 
Tak hurá do toho. Poděl se s ostatními o svůj zážitek z knih či audioknih.


PS: Audioteka.cz má tento týden klasickou literaturu se slevou 30-50%, takže ideální podmínky pro zakoupení audioknih a zapojení se do projektu. 

Možná by tě mohlo zajímat...

0 ~ 0 ~ 0 ~ 0 ~ 0