Nejnovější články

Letní knižní HOP 2015 [1.7-15.7]

By 14:31 , ,

Zdravím vás,
není to tak dávno, co jsem s roztřesenýma rukama psala ve spolupráci se Syki svůj první článek ke knižnímu HOPu. Ne, kecám. Vlastně jsou to už dva roky. Navíc si letos si nezahopkáme v srpnu, ale už v červenci!

Mnozí to již znáte, ale pro nováčky to ráda zopakuji a zrekapituluji. Letní knižní hop je vlastně časově omezený úsek (často 14 dnů), kdy se blogeři domluví a hromadně pořádají soutěže pro své čtenáře i pro sebe navzájem. Pro čtenáře to tedy znamená 14 DNÍ PLNÝCH ROZLIČNÝCH SOUTĚŽÍ a možnosti vyhrát KNIŽNÍ CENY.

Pokud máte blog a rádi byste se LETNÍHO knižního HOPu zúčasnili se svou soutěží, pak tu pro vás mám článek, kde najdete pravidla, informace a v neposlední řadě i linkovač, kam se zapsat:

Článek pro blogery (pravidla, informace, linkovač,...)

V případě, že jste čtenář, co už je jistě natěšený na spoustu soutěží, tak mám pro vás skvělou zprávu: Stačí počkat do 1.července. Přijít sem na blog. Rozkliknout nejnovější článek: LETNÍ KNIŽNÍ HOP 2015 a zúčastnit se soutěže v článku. Součástí článku bude i seznam odkazů na ostatní blogery a jejich soutěže. Proto není nic snazšího a prostě hopkat!


1.) Článek pro blogery (pravidla, informace, linkovač,...)
2.) Letní knižní HOP (soutěž, seznam ostatních blogerů a jejich soutěží,...)
3.) Vyhlášení výsledků soutěže


Budu ráda, když budete tento článek sdílet, ať už na facebooku nebo odkazem na svém blogu. Čím více se článek rozšíří, tím více bude soutěží a soutěžících. A soutěžit přece chceme všichni, ne?

Možná by tě mohlo zajímat...

0 ~ 0 ~ 0 ~ 0 ~ 0