Nejnovější články

Ukázka: Dotkni se osudu - Martina Wolfová

By 16:57 , , ,


Nakir seděl v koutě místnosti, pohodlně zabořený do židle tak, že mu stín halil větší část obličeje. Na stolku před ním stála sklenice piva, kterého se ještě nedotkl a zřejmě ani nedotkne. Bytostně tenhle bar nesnášel.To, jak byl věčně přeplněný všemi těmi pitoreskními lidmi, pachtícími se neustále za stejně nízkými cíli, ho přivádělo téměř k šílenství. 
Nemusel jim nahlížet do duše ani nijak zvlášť pozorně vnímat jejich auru. Všichni chtěli totéž. Bavit se, zapomenout na běžné starosti, opít se, najít si někoho, s kým by si užili víceméně nezávazný sex, nebo koho by okradli, zneužili, komu by ublížili. Bylo to pořád dokola, stále stejná špína a nicotnost. 
Ačkoli tenhle podnik neměl rád a nedokázal vystát jeho osazenstvo, už třetí noc za sebou vysedával v tomhle temném koutě a sledoval ji. Ona byla totiž jedinou bytostí v téhle díře (a tím nemyslel jen bar, nýbrž celé město, a možná i celý svět), která byla skutečně hodna jeho zájmu. 
Zdejší usměvavá barmanka. 
Celou noc míchala drinky, rozlévala pití, dosypávala oříšky do misek na baru, inkasovala peníze a neustále se na své zákazníky i kolegyně servírky mile usmívala. Nakir však za tím úsměvem vytušil pocity naprosto jiného rázu. V různě silných vlnách k němu doléhal její pocit strachu a nervozity, zabarvoval její auru do fialovošedé barvy a její životní energie kolísala společně s její snahou ty obavy zvládnout.Název CZ: Dotkni se osudu
Série: Dotkni se osudu (1.díl)
Autor: Martina Wolfová
Nakladatelství: Metafora

Česká anotace: Když mladá léčitelka Saffron potká zvláštního muže, je z toho láska... přímo andělská.
Saffron by byla úplně obyčejná mladá žena. Kdyby ovšem neměla jednu velmi neobyčejnou schopnost: dotekem rukou vyléčit všechny nemoci. Když se však setká s Nakirem, který má přes pohlednou lidskou podobu k člověku daleko, záhady ještě narostou. Kde se tahle Saffronina zázračná dovednost vzala? A co s tím mají společného děsivé sny o dívce z minulosti?Láska se ale nevyhýbá ani nadpozemským tvorům, jako je Nakir, a neobvyklý pár se pouští do boje s osudem...(metafora.cz)

Knihu lze koupit: na stránkách nakladatelství Metafora*
*vychází pouze jako e-book

Možná by tě mohlo zajímat...

0 ~ 0 ~ 0 ~ 0 ~ 0