Nejnovější články

Jak psát komentáře do DISQUSu?

By 23:36 ,

Mnoho lidí si myslí, že je to složité a pracné, ale tak to vůbec není. Zaregistrujete nebo se napojíte jednou a pak už si vás to pamatuje. Tak jdeme na to. Napsala jsem to tak, aby to pochopil opravdu každý, ale kdybyste přeci jen něco nepochopili, tak se nestyďte zeptat.

POSTUP:1) Po "rozkliknutí" článku, který chcete komentovat se dole objeví tenhle DISQUS panel (viz. obrázek výše) s větou "Zapojte se do diskuze...". Pokud kliknete do bílého pole objeví se dvě možnosti (viz obrázek níže) buďto se můžete přihlásit pomocí nějaké sociální sítě (facebook, twitte, gmail, nebo pokud už máte účet tak DISQUS) nebo se zaregistrovat na DISQUS.


2) A) Vybrali jste si registraci na DISQUS, která zabere jen minutku, stačí zadat "jméno", email a heslo a šipkou potvrdit (viz. obrázek níže).


3) Nyní stačí pokaždé, když budete chtít komentovat na DISQUSu kliknou na D v modrém kolečku a nejen, že by si vás měl váš počítač pamatovat, takže to nebudete muset vypisovat, ale kdyby náhodou ne, tak stačí zadat email a heslo (viz obrázek níže). Nebo pokud se přihlašujete pomocí facebooku, googlu nebo twitteru, tak se vám pokaždé zobrazí velmi podobná tabulka a po přihlášení můžete vesele komentovat.


4) A pokud jste to všechno zvládli, pak by se vám mělo ukázat to co mě (viz obrázek níže), jen s vašim obrázkem. Stačí už jen napsat komentář a Vložit jako "vy".Pokud už se jednou zaregistrujete, pak už budete pokaždé dělat jen bod 3) a 4) a myslím, že to není žádné velké drama. Vždyť třeba do emailu nebo na facebook se také neustále musíme přihlašovat. :)

Možná by tě mohlo zajímat...

0 ~ 0 ~ 0 ~ 0 ~ 0