Nejnovější články

Ukázka: Nezvladatelná láska - Julie James

By 13:27 , , ,

„No, myslím, že to byla plodná návštěva.“
Zdálo se, že Huxley, který šel vedle Vaughna, když všichni tři pocházeli parkovacím domem, se svým partnerem souhlasí. „Pokud Brooke může všechny posadit ke správným stolům nebo to
nařídit hostesce, mělo by to jít hladce.“
Cade zamířil ke dveřím u sedadla spolujezdce Huxleyho rangeroveru. Takže teď už je to zřejmě „Brooke“. Nic překvapivého, vzhledem k tomu, jak jí oba agenti zobali z ruky.
Všichni nastoupili do SUV. Když Huxley auto nastartoval, Vaughn na zadním sedadle zase promluvil, dál pěl chvalozpěvy na Brooke Parkerovou ze Sterlingových restaurací a trousil sarkastické vtípky.
„Líbilo se mi, jak nám nabídla, že nechá kameru namířit na Sandersonův stůl. Stejně bych ji o to býval požádal, ale je skvělý, že byla tak ochotna spolupracovat.“
Cade potlačil nutkání protočit panenky. Dobře, je sexy. Nebo tak něco. A celkem příjemná k lidem, kteří jí nehrozí sankcemi za bránění výkonu spravedlnosti. Senzace.
„Kdyby jen všichni právníci byli tak ochotní spolupracovat,“ poznamenal Huxley. „Naši práci by to sakra usnadnilo.“
„To je fakt,“ souhlasil Vaughn.
V autě se rozhostilo ticho.
„I když tys jí nejspíš moc sympatickej nebyl, Morgane,“ přemítal Vaughn.
Jo, děkuju, pomyslel si Cade. „Někdo musí dělat zlýho policajta. Nikdo z vás dvou se k tomu neměl.“ A upřímně, to ani nebyla role, kterou od agentů očekával.

Název CZ:
Nezvladatelná láska
Série: FBI / US Attorney (4.díl)
Autor: Julie James
Nakladatelství: ODAG

Česká anotace: BYL ZVYKLÝ DOSTAT VŠECHNO, CO CHCE.
Asistent státního žalobce Spojených států amerických Cade Morgan, bývalá fotbalová hvězda a nyní přední chicagský prokurátor, udělá cokoli, aby dopadl jednoho úplatného senátora státu, a k tomu potřebuje pomoc Brooke Parkerové. Ta jako hlavní právnička právního oddělení společnosti provozující síť restaurací může v jednom pětihvězdičkovém podniku umístit pod senátorův stůl štěnici, aby ho FBI mohla odposlouchávat. Cade jen musí Brooke přesvědčit, aby spolupracovala – a neváhá přitom využít trochu svého šarmu ani moci svého úřadu.
A TEĎ CHCE JI.
Chytrá profesionálka Brooke pochopí, že bude muset jít s Úřadem státního žalobce USA do hry, třebaže to bude znamenat práci s Cadem. Není pochyb o tom, že za všemi jejich sarkastickými vtípky jiskří vzájemná přitažlivost, ale Brooke je rozhodnuta nechat věcem volný průběh. Cade souhlasí – dokud ho dramatický zvrat událostí nevrhne do chaosu a on si neuvědomí, že chce víc než jen příjemně strávený čas od jediné ženy, do níž se může děsivě, nezvladatelně zamilovat. (goodreads.com)

Knihu lze zakoupit: na stránkách KNIHCENTRUM.cz

Možná by tě mohlo zajímat...

0 ~ 0 ~ 0 ~ 0 ~ 0