Nejnovější články

Co zatím vyšlo, a co nás čeká od Cassandry Clareové?

By 15:52 ,

Mnozí z vás ví, že Cassandra Clareová toho napsala opravdu hodně. A mnohé taky zajímá, jak to bude s dalšími jejími knihami v českém jazyce. Odpověď je následující...

Prozatím u nás vyšlo 5 dílů NÁSTROJŮ SMRTI (TMI) a na závěrečný šestý se čeká. Podle dostupných informací i nakladatele je další plánovanou tvorbou od C. Clareové série MAGISTERIUM, které by mělo mít 5.dílů. Na otázku ohledně Pekelných strojů bylo odpovězeno následovně: V plánu je zatím pouze Magistérium a o dalších knihách se rozhodne na základě prodejnosti. Tudíž neházejme flintu do žita a doufejme, že prodejnost bude dost velká, aby se vydaly i další série od této autorky.

PS: Pokud si toužíte až moc přečíst Pekelné stroje, tak doporučuji zapůjčit od našich Slovenských sousedů. A s koupí počkat na české vydání (pokud jste jako já, tak určitě budete chtít, aby vám všechny knihy ladily k sobě. )
PPS: Ze série Magisterium vyšel v Americe zatím pouze první díl a mě zajímá, která obálka prvního dílu se vám líbí nejvíce? Případně, chtěli byste úplně jinou? Mě osobně se nejvíc líbí ta napravo, ale pokud bude úplně jiná také se zlobit nebudu. :)
Data vydání:


Berte prosím na vědomí, že data mohou být orientační a nakladatel je může kdykoli změnit. Děkuji.

V EN vyšlo (série):

  • 2. The Infernal Devices 
  • The Bane Chronicles
  • 3. The Dark Artifices
  • 4. The Last Hour
  • 5. The Wicked Powers

Možná by tě mohlo zajímat...

0 ~ 0 ~ 0 ~ 0 ~ 0