Nejnovější články

Recenze: Šance - Katy Evans

By 8:19 , , , , , ,

Pokračování příběhu Brooke Dumasové a Remyho Tatea. Po tom, co překonali poslední odloučení, se od sebe nechtějí ani hnout. Jsou jako dva magnety, které se neustále přitahují, a tak není žádným překvapením, že kromě cvičení, mazlení, sexu a poslouchání hudby spolu dělají naprosto všechno. Remy se soustředí na letošní vítězství a Brooke je mu oporou. Ovšem, ani letos nepůjde všechno podle plánu. 

Co čeká Remyho a Brook letos? 
Porazí Remy Škorpióna nebo se stejně jako loni vzdá?


Brooke se kvůli Remymu vzdala všeho a nelituje toho. Je vděčná za muže, kterým Remy je, a že je zrovna její. Z celé hordy žen, fanynek i obyčejných kolemjdoucích si vybral zrovna ji. Denně o ni pečuje, ochraňuje ji a miluje a ona se mu snaží oplácet stejně. Společně dosáhnou vítězství – letos ano. Remy pilně trénuje a jí stále zdravě, jako ostatně vždy a po trénincích mu zbývá spousta času na Brooke – jeho Brooke. Ženu, jež miluje a nehodlá ji nikdy ztratit. 

Láska a přitažlivost mezi těmi dvěma je nepřehlédnutelná. Sálá z nich až je místnost, ve které se oba nacházejí, náhle roztopená jako kamna. A to pak nečekají dlouho a vrhají se na sebe, jako by už nemělo být zítra a oni se už nikdy neměli vidět. Členové týmu už si na podobné situace zvykli, a tak kvapně vyklízí místnost pokaždé, když se jejich šéf rozhodne, že už nemůže čekat ani o minutu déle a potřebuje svoji ženu cítit okamžitě. 

Nikoho asi nepřekvapí, že se ze žhavého vztahu plného sexu, lásky, něhy a touhy, který jako by hraničil s posedlostí, může vyklubat i něco, na co ani jeden nepomysleli. Dítě. Vás to ale rozhodně nepřekvapuje, stejně jako mě, protože po tak žhavých nocích, dnech a vlastně každé volné chvilce bych se až divila, kdyby se to nestalo. Zvlášť, když je ochrana tak trochu kaput. A o neplodnosti Remingtona Tatea by mě ani nenapadlo uvažovat. Někdo tak přitažlivý, sexy, nabuzený testosteronem až na půdu přece NEMŮŽE být neplodný – jasně, že může, ale to by byla autorka velmi, ale opravdu velmi krutá. Ale zpět k tématu.

Remy a Brooke se nyní ocitli a rozcestí. Brooke nezvládá těhotenství, protože jí ten stres ohledně boxu nedělá dobře, takže by pro ni bylo nejlepší odjet. Na druhou stranu si ale nedovede představit být bez Remyho. A u Remyho je to podobné. Chápe, že by ji měl nechat jít, aby jejich dítě přežilo, ale nedovede být bez ní. Tohle je zapeklitý problém, ze kterého nebude snadné se dostat, protože ani jedno řešení není bez bolesti. 

Ale nebojte se, to že je Brooke těhotná Vás rozhodně o pasáže nabité chtíčem a sexem nepřipraví. Buď dostanete jedno, nebo druhé, ale rozhodně nevychladnete. Nikdy nepodceňujte Remingtona Tatea, ať už jako bojovníka, tak milence. Ale kromě těchto dvou věcí je i skvělý ochránce a velmi majetnický muž. 

Druhý díl ze série V ringu byl sice o něco více emotivnější, ale na druhou stranu už postrádal nevinnost prvního dílu, kde jsme ještě netušili, co nás čeká a jak na nás postavy budou působit. Celkově mě druhý díl trochu zklamal dějem a konec taky nebyl zrovna originální. Vedlejší postavy nedostali téměř žádný prostor a Brooke ho měla zase až moc na ty své těhotenské výlevy. Ovšem ani to mě nedonutilo knihu odložit, protože ač není tak dobrá jako první díl, je to i tak velmi líbivá a krásně čtivá kniha. Hodnocení přebalu: 5/5
Hodnocení obálky: 5/5
Hodnocení knihy: 4/5


Něco užitečného navíc...

Orig. název: Mine
Název CZ: Šance
Série: V ringu (2.díl)
Autor: Katy Evans
Provedení: vázaná, 336 stran
Vydáno v CZ: červen 2014
Nakladatelství: Baronet

Česká anotace: V ringu nezastavitelný Remington konečně potkal tu pravou, jeho vztah s Brooke se brzy prohloubí – čekají spolu dítě. Stres z každého dalšího zápasu si však vybírá svou daň – hrozí, že o potomka přijdou. Brooke je přinucena ke klidu na lůžku, zatímco Remington se na opačném konci země snaží získat titul šampiona. Daleko od muže, jehož miluje, a v zajetí svých myšlenek se ale Brooke nevzdává a je rozhodnuta bojovat o lásku i o svou šanci na štěstí... (baronet.cz)

Ukázka z knihy: #

Knihu lze zakoupit: na stránkách nakladatelství Baronet
RC: Za recenzní výtisk mnohokrát děkuji nakladatelství Baronet.

Zdroje obrázků: # / # / # / # / #

Možná by tě mohlo zajímat...

0 ~ 0 ~ 0 ~ 0 ~ 0