Nejnovější články

Knižní série Merry Gentry

By 11:36


DARK URBAN FANTASY MERRY GENTRY
Stejnojmenná hlavní hrdinka je žena, s níž není radno si zahrávat. Pracuje pro soukromou detektivní kancelář v Los Angeles, která se specializuje na případy s nadpřirozenými motivy. A že ve světě, kde vedle lidí žijí všemožné druhy kouzelných bytostí, o takové případy vůbec není nouze.
Jenže Merry není jen člověk s malou příměsí kouzelné krve, která jí propůjčuje zvláštní schopnosti. Ve skutečnosti je princeznou Temného království, členkou královské rodiny, a od trůnu ji dělí jen několik krůčků. Právě intriky a úklady těch, kteří by ji rádi odstranili z nástupnictví, ji přiměly utéct do lidského světa a za každou cenu svou pravou identitu skrývat.
Poklidná léta, kdy ji ohrožovali jen zločinci a nástrahy velkoměsta, však skončila. Její tajemství bylo prozrazeno a nezbývá než se vrátit ke dvoru a čelit mocenským pletichám, v nichž sex a láska jsou jen nástroji k dosažení vyšších cílů. Zachovat si důstojnost a zůstat věrná svým citům a zásadám není snadné, když Merry na každém kroku jde o holý život… (sarden.cz)

O sérii bych mohla psát do nekonečna a stejně bych alespoň půlku věcí citovala od jinud. Proto bude pro vás i pro moji maličkost snazší, když vám sem dám odkaz na weby, kde se o sérii dovíte víc.
Série MERRY GENTRY
  • v CZ zatím vydáno: 3/9 dílů
  • v EN zatím vydáno: 9/9 dílů

Možná by tě mohlo zajímat...

0 ~ 0 ~ 0 ~ 0 ~ 0