Nejnovější články

Recenze: V ringu - Katy Evans

By 15:41 , , , , , ,


Tak tohle rozhodně není knížka pro děti. Tenhle sexuplný knižní mazlík je totiž tak napěchovaný sexuálním napětím, touhou, chtíči a posedlostí, že víc už to snad ani nejde. Zprvu stydlivá a vážná Brooke, se po pár setkání s mužem, jež jistě figuruje v mnoha dámských vlhkých snech, stává nadrženou holkou, která později připomíná spíše nymfomanku. Avšak začátek knihy je naprosto omračující. Chceš chlapa? Fajn, dostaneš práci. Začíná příběh Brooke versus Remy.

Kdo vyhraje tohle kolo?  Ona nebo on? 
Vrchne se do toho Brooke po hlavě, i když to není její styl?


Brooke Dumasová – to jméno si zapamatujte, je velmi důležité – bývala vzorným studentem, který navíc trénoval, co jen mohl. Jejím snem byla olympiáda a zlatá medaile, ten se však roztříštil po zranění kolene. A nejeden člověk tvrdil, že její život skončil. I sama Brooke se chvílemi propadá do depresí. Je bez práce, peníze už jí pomalu dochází a už nikdy nebude běhat na závodech. Pak ji ale její nejlepší kamarádka Melanie vezme na boxerský zápas a to jí změní život. Budeme-li konkrétnější, tak spíše ON jí změní život. Vysoký, vypracovaný, modrooký boxer s hvězdou proklatě nízko a nádhernými ďolíčky v úsměvu. 

Kolikrát za život se vám stane, aby vás zastavil a políbil chlap, který je tak sexy, že vám jen z jeho pohledu vlhnou kalhotky. Následně vás zradí vaše nejlepší kamarádka a vyklopí mu vaše číslo dřív, než se vůbec vzpamatujete. A za pár dnů na vás čeká před domem luxusní černé auto s lístky na zápas onoho boxera. Prostě mňamka. Problém ale je, že Brooke není ta holka, co by chodila na flámy, box a střídala chlapy jako ponožky. Ale každý má občas slabou chvilku. 

A tak se Brooke ocitá v zákulisí a následně v aréně, kde může s neskrývaným zaujetím zírat na toho sexy chlapa, jak se mlátí s jiným. Všude se ozývá skandování, ale Brooke se jako správná slušňačka nezapojuje. I když, přiznejme si to – ne, že by mu pěkně od plic nechtěla říct, jak moc ji rozpaluje. ON s ní má však na pohled jiné plány. Brooke, hledáš práci? Fajn, dostaneš ji. 

Než se Brooke vzpamatuje, tak pracuje pro Remyho Tate. A to ho chtěla do postele – i když…která by nechtěla. Prostě škoda.  Ale má práci, a to je nejdůležitější. I když ta práce vyžaduje fyzický kontakt. Hodně fyzického kontaktu, a jako fyzioterapeutka se k tomu Brooke musí postavit profesionálně.

Příběh jako je tento o partě lidí, ale hlavně o Remym a Brooke, je úžasnou ukázkou toho, že i v běžném životě jsou lidé, jako je Remy, kteří vám dokážou změnit život už prvním setkáním. Zpřehází vám priority a vy se můžete jít tak maximálně klouzat. Pro představu doporučuji minimálně 15 minut zírat na obálku knihy. Na tu hvězdu prostě hned tak nezapomenete.

Už v úvodu jsem knihu lehce nastínila. Ano, je o sexu, ale také o příběhu mladého člověka, jež se musel vypracovat od píky a přitom nést své břemena. Remyho a Brooke si prostě nejde nezamilovat. Obzvlášť, pokud máte rády majetnické muže, co pro vás udělají první poslední a na oplátku nežádají nic víc, než věrnost a lásku. Odmění vás hodinami sexu, na které hned tak nezapomenete. Takže se připoutejte, první kolo v ringu právě začíná.

Hodnocení obálky: 5/5
Hodnocení knihy: 5/5

Něco užitečného navíc...

Orig. název: Real
Název CZ: V ringu
Série: V ringu (1.díl)
Autor: Katy Evans
Provedení: vázaná, 312 stran
Vydáno v CZ: květen 2014
Nakladatelství: Baronet

Česká anotace: Stačila jediná noc, aby zapomněla na vše kromě svůdného a tajuplného boxera bojujícího v ringu.
Pověst nebezpečného muže provází Remingtona Tatea v ringu i mimo něj. Jeho tělo jako skála a syrová, zvířecí moc vzbuzuje šílenství v každé ženě, na kterou se podívá. Od chvíle, kdy ale spatří Brooke Dumasovou, touží jen po ní. Cítí, že má srdce zatížené temnou minulostí stejně jako on. (baronet.cz)

RC: Za recenzní výtisk mnohokrát děkuji nakladatelství Baronet

Zdroje obrázků: # / # / # / # 

Možná by tě mohlo zajímat...

0 ~ 0 ~ 0 ~ 0 ~ 0