Nejnovější články

Hromadný (re)reading ČERVNOVÉ KOČIČÍ NOCI - O trilogii

By 13:34


Pomalu ale jistě finišujeme. Měsíc se chýlí ke konci a já přináším informace o knihách. A zítra očekávejte soutěž o knížky. :)

Název: KOČIČÍ NOCI
Série: Kočičí noci (1.díl)
Autor: Blanka Jirušková
Provedení: měkká, 254 stran
Vydáno v CZ: červenec 2009
Nakladatelství: Straky na vrbě

Anotace: Kdo je zajatec, jehož odváží na oltář své kruté bohyně jezdci Ginai Ničitelky? Jaké tajemství se skrývá pod pláštěm noci v pověstném Darínském přístavu? A kdo odpoví na zoufalou prosbu poraženého Šarzova bojovníka, pána z Deronu? Na jevišti Darína je rozehráno precizně vyvážené drama plné lstí a intrik, odvahy, rodící se ze zbabělosti a nevyslovených tajemství. A ten, kdo prohraje, ztratí víc než život – ztratí duši. Román z pera vítězky soutěže O železnou rukavici lorda Trollslayera poodhaluje oponu světa, v němž se odehrává i povídka Hra o Purpurová křídla, za niž autorka získala vavříny.Název: KOČIČÍ NOCI 2 - Vědma z lesa
Série: Kočičí noci (2.díl)
Autor: Blanka Jirušková
Provedení: měkká, 197 stran
Vydáno v CZ: září 2009
Nakladatelství: Straky na vrbě

Anotace: Jako karty ve hře Ri jsou životy lidí Darína. Jeden je darován, jiný ukraden a další vyložen lícem navrch a všechna jeho tajemství jsou odhalena. A jak se hra chýlí ke konci, v rukách hráčů zbývá už jen posledních pár karet.
Najde oblačná dáma svého rytíře, aby mohla uvěznit démona? A kdo získá nejvyšší sázku? Vždyť se hraje o samotný Darín! A nejen o něj...
V pokračování románu Kočičí noci se osudy hrdinů spletou pevně a skvostně jako Darínské hedvábí!


Název: KOČIČÍ NOCI 3 - Paní z peřejí
Série: Kočičí noci (3.díl)
Autor: Blanka Jirušková
Provedení: měkká, 216 stran
Vydáno v CZ: prosinec 2009
Nakladatelství: Straky na vrbě

Anotace: Ve světle dvou měsíců, Anstreina bílého a Ginaina šedého, má krev lidí i Sarkaiů stejnou barvu. Nad Darínem však svítá. Přichází den, kdy umírají i tajemství.
*Veškeré informace brány z bux.cz a straky.cz

Možná by tě mohlo zajímat...

0 ~ 0 ~ 0 ~ 0 ~ 0