Nejnovější články

Úvod k týdnu s PROZŘENÍM MARY DYEROVÉ | DEN #1

By 12:31


Zdravím Vás,
je 5.května, což znamená, že týden s Mary Dyerovou může konečně začít. Doufám, že jste si sehnali z knihovny, knihkupectví nebo od kamarádů knihu a můžete začít číst společně se mnou a Vendeou.
Týden s Mary Dyerovou bychom kromě čtení rádi doplnili i o nějakou tu zajímavost, jako jsou informace o sérii Mary Dyerové, také něco o autorce Michelle Hodkinové, které má tuto sérii na svědomí (možná přidáme i rozhovor), a těšit se určitě můžete i na další věci a naše postřehy. Na závěr nebudou chybět naše recenze na čtenou knihu. Ještě doplním, že články se budou objevovat jak tady na blogu Mezi nebem a peklem, tak na Vendea's dream world of books. Přeji příjemnou zábavu při čtení.


ZAČÍNÁME ČÍST - FOTOGRAFIE KNIHY 

U focení asistoval můj keramickej králík Bongo.
Bez něj by focení nešlo, protože stránky prostě nedrželi. Takže velké díky Bongovi.

*Po kliknutí na fotku by se měla zvětšit (popřípadě otevřete v novém okně)

Kniha je krásně udělaná jak zvenku tak uvnitř. Obálka je taková zvláštní na omak a písmo je stříbrné a vryté, takže to působí opravdu hezky. Uvnitř je pak každá kapitola krásně velkým číslem nadepsaná na nové stránce a první písmeno kapitoly je vždy velké, takže ho obtékají čtyři následující řádky. Opravdu to vypadá moc pěkně. U čísel stránek je na sudých jméno autorky Michelle Hodkinové a na lichých název knihy.

Možná by tě mohlo zajímat...

0 ~ 0 ~ 0 ~ 0 ~ 0