Nejnovější články

Něco o sérii MARA DYEROVÁ | DEN #4

By 22:20


Oficiální stránky trilogie Mary Dyerové: http://www.maradyer.com/

Příběh Mary Dyerové začíná Prozřením Mary Dyerové, následované pokračováním příběhu v Proměna Mary Dyerové. Autorka série, Michelle Hodkin přávě pracuje na třetí knize z trilogie The Retribution of Mara Dyer ("Pomsta Mary Dyerové").

*volně přeloženo z http://www.maradyer.com/Česká anotace: Když se Mara Dyerová probudí jednoho dne v nemocnici a vůbec netuší, jak se tam dostala, má pocit, že život už nemůže být podivnější. Může. Věří, že za nehodou, při které zemřeli její přátelé, musí být něco víc. Nemýlí se. A po tom všem, čím si prošla, nevěří, že by se mohla ještě někdy zamilovat. Plete se. (slovart.cz)

Goodreads: odkaz na knihuČeská anotace: Věřila, že před svou minulostí dokáže utéct. Nedokáže. Věřila, že všechny její problémy jsou jen výplodem její mysli. Nejsou. Nevěřila, že po tom všem, čím si prošla, před ní kluk, kterého miluje, ještě něco tají. Mýlila se. Druhý díl slavné mysteriózní trilogie. (slovart.cz)

Goodreads: odkaz na knihuAnglická anotace: It had to end sometime, but Mara had no idea it would end like this. Experience the mind-blowing conclusion to the New York Times bestselling Mara Dyer trilogy.
Loyalties are betrayed, guilt and innocence tangle, and fate and chance collide in this shocking conclusion to Mara Dyer’s story. (goodreads.com)

Goodreads: odkaz na knihu
*V originále vyjde v listopadu 2014

Možná by tě mohlo zajímat...

0 ~ 0 ~ 0 ~ 0 ~ 0