Nejnovější články

Něco o autorce MICHELLE HODKIN | DEN #2

By 9:42


Goodreads: https://www.goodreads.com/MichelleHodkin
Web: http://www.michellehodkin.com/
Styl, zaměření: Young Adult, Paranormal

Michelle Hodkin se narodila v Miami na Floridě. V šestnácti ztratila nevinnost své duše při pokru s piráty jižně od Natchez. Krátce poté se připojila k hereckému souboru a procestovala celý svět. Bývala známá už před napsáním New York Times bestselleru Mara Dyer a to kvůli svému sólovému představení Titus Andronicus, čímž si získala i nadšení mnohých kritiků. The Unbecoming of Mara Dyer (Prozření Mary Dyerové) a jeho pokračování The Evolution of Mara Dyer (Proměna Mary Dyerové) už vyšli i v češtině a třetí kniha v trilogii, The Retribution of Mara Dyer vyjde v listopadu 2014 (v originále). Michelle žije v současnosti s jejími třemi domácími mazlíčky.

Neberete pirátský příběh? Tak co tento:
Vyrostla v Jižní Floridě, šla na vysokou školu do New Yorku a navštěvovala právnickou fakultu v Michiganu. Když zrovna nepíše zachraňuje obvykle podivné věci ze spárů jednoho ze svých tří domácích mazlíčků. The Unbecoming of  Mary Dyer (Prozření Mary Dyerové) byla její první novela.

*Můj velmi volný překlad z goodreads a stránek autorky.Autorka má krásné, přehledné stránky na kterých toho spoustu najdete. 
Pro mě trochu oříšek, že jsou anglicky, ale i na to mé základy snad postačí. 


Možná by tě mohlo zajímat...

0 ~ 0 ~ 0 ~ 0 ~ 0