Nejnovější články

Letní knižní hop - zápis/přihlášení bloggerů

By 19:04 , , ,


Na začátek srpna přicházím s Letním knižním hopem. Hopy jako takové už určitě znáte od Syki či jiných bloggerů. Osobně jsem se hopu účastnila pouze na Knižním doupěti, proto jsem šla taky za Syki ohledně všech dotazů týkající se hopu. Takže se nelekejte pokud se tu ukáže sem tam nějaký odkaz na ni. Upřímně myslím, že ona je v tomhle mnohem lepší a umí to daleko líp vysvětlit.
Vzhledem k tomu, že se nikdo (aspoň o tom nevím) hop na prázdniny dělat nechystal, tak jsem se toho zhostila já. Doufám, že vše proběhne jak má, a že se se svými soutěžemi zapojíte. Přeji všem mnoho zdarů a pamatujte, že vaše čtenáře potěší nějaká ta soutěž a následná výhra. ;)

Pár informací a pravidel.:
 •  Tento článek (samozřejmě i linkovač v článku) slouží pouze pro bloggery, kteří se chtějí zapojit se svou soutěží do hopu. Čtenáři a soutěžící dostanou možnost později při začátku hopu (tj. 1.srpna).
 • Do linkovače napište NÁZEV BLOGU a do závorky pak zda je soutěž jen pro (CZ) nebo (SK) a nebo obojí tudíž (CZ a SK) 
 • Přihlašovat (zapisovat) se do linkonače můžete ode dneška až do 30.července 2013

Podmínky hopu.:
 • Musíte mít váš blog zapsaný v linkovači (viz nahoře). 
 • Obrázek Letního knižního hopu musí být umístěn ve vašem bočním menu. (Nyní pouze jako obrázek, později by však měl odkazovat na vaši soutěž v rámci hopu.) 
HTML KOD který vložíte do blogu abyste odkazovali přímo na vaši soutěž...  by Syki  
 <a href="přímý_link_na_váš_příspěvek"><img src="adresa_obrázku" width="80%" /></a> 

 • Soutěžní článek zveřejníte 1.srpna 2013, což je zároveň první soutěžní den a soutěž končí 15.srpna. Vyhlášení vítězů by bylo fajn do týdne, ale nechám to na vás. 
 • Soutěž musí být o KNIHU. Je mi jedno jestli bude jedna nebo jich bude víc, ale je to knižní hop. Očekávám taky, že ať už zvolíte jakoukoli formu hádanek, otázek či dotazníků, tak to bude v duchu knih. Samozřejmě, si do toho můžete hodit otázku o vašem blogu, ale ocenila bych aby tam byli převážně knižní věci. 
 • A pod svojí soutěží (na konci článku ze soutěží samozřejmě) musíte mít vložený tenhle html kod:
<!-- start InLinkz script -->
  <script type="text/javascript">
                   document.write('<script type="text/javascript" src=http://www.inlinkz.com/cs.php?id=294004&' + new Date().getTime() + '"><\/script>');</script>
    <!-- end InLinkz script -->
    • , který bude odkazovat na všechny bloggery, kteří se zapojili do Letního knižního hopu. Aby tak soutěžící mohli snadněji odhopkat dál.  
    * Já osobně používám tenhle kód. Každopádně pokud by vám to nějak nešlo, tak to nehroťte a prostě odkažte na můj soutěžní článek (zveřejním 1.srpna) já v něm mít seznam účastnících se bloggerů určitě mít budu. 
    • Kdybyste na mě odkázali jakožto na pořádajícího, taky bych se nezlobila.

    Do linkovače pište NÁZEV VAŠEHO BLOGU a zda je soutěž pro (CZ), (SK) nebo (CZ a SK)...

    Možná by tě mohlo zajímat...

    26 ~ 0 ~ 0 ~ 0 ~ 0